Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

24.11.2014

HC Karcher - Metyzol Podlesí 4 : 5

Tak mám po neděli takové smíšené pocity. Asi jako většina hráčů našeho týmu. To jsme si opravdu nezasloužili.....

Začali jsme jako z partesu - brzy v úvodu zápasu první gól a vcelku v pohodě po krásných akcích další dva. První třetinu jsme vyhráli 3:0 a opravdu zaslouženě. Hráli jsme s nasazením, s chutí a celkem i kombinačně. A hlavně jsme bruslili. Hokej bez nějakých zbytečných chyb a když nějaká malá vznikla, Max vše s přehledem likvidoval.

Druhá třetina už byla horší. Bruslili jsme méně, ale pořád dobrý hokej. Šance na obou stranách a také po jednom gólu. Do třetí třetiny jsme vstupovali s náskokem tří gólů. Stav 4:1 byl hodně nadějný. Ve třetí třetině jsme ale začali nepochopitelně ztrácet puky a dovolovali několika málo hráčům z Metyzolu stále častěji ohrožovat Maxe a jeho svatyni. Zkrátím to. Prohra 4:5 byla a je pro nás hodně krutá a je jenom na nás, jestli jsme schopni hrát budoucí zápasy lépe a až do konce. Prohru nelze svádět ani na rozhodčí. I když jsem měl proti nim nějakou výtku, za naši prohru nemůžou ani za mák. Pískali férově na obě strany.