Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Aktuality a zajímavosti

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

4.10.2015

HC Karcher - Amasoma 3:1

Tak nám začala hokejová sezona. Ona tedy začala už v září, ale dneska začaly konečně zápasy naší skvělé hobby ligy.

No a na úvod vítězství 3:1 není k zahození. Navíc v derby nad našima velkýma kamarádama z Amasomy.

Ale popořádku…

Už před zápasem jsme si byli vědomi, že to nebude vůbec jednoduché. Amasomáci jsou vesměs mladí, namakaní a strašně rychlí. A když k tomu přidáme jejich velkou touhu vyhrát, bylo jasné, že to bude boj. A taky byl. Amasomáci bránili o sto šest a občas vyrazili i do protiútoku. A z jednoho takového útoku také skórovali. Naštěstí jsme neupadli do deprese a zvýšeným tlakem se nám podařilo vyrovnat. Tedy jmenovitě  Mechymu.

Druhá třetina byla bez gólů, ale opět ve znamení vysokého nasazení na obou stranách.

Před třetí třetinou bylo jasné, že jeden gól může rozhodnout. A my naštěstí máme v týmu Karlose (na rozdíl od jiných), a ten rozhodl hned dvěma góly. Takže vítězství a klid v duši.

Díky všem za zvýšené nasazení, díky Maxovy a hlavně díky našim skvělým fanouškům!

Pepa

P.S. Málem bych zapomněl na rozhodčí....

V určité fázi jsem proti nim měl sice výhrady, ale spoluhráč mě upozornil, že já jsem tam proto, abych hrál a oni proto aby pískali.

Pochopil jsem, přestal jsem mít výhrady a vše bylo v pohodě.