Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

11.10.2015

HC Karcher - Metyzol Podlesí 3:4

Tak to tedy byla neděle….

Jako druhého soupeře ligy jsme vyfasovali Podlesí  a zápas nimi  měl od začátku opravdu svižné tempo a obě mužstva makala  na maximum. Zkrátím to. Prohrávali jsme 0:1, pak 1.2 a díky fakt dobré hře jsme se před koncem druhé třetiny dostali dokonce do vedení 3:2. Pro někoho možná překvapivé, ale zasloužené. Třetí třetina byla hodně vyrovnaná a ze strany Podlesí více vyhecovaná, než bylo zdrávo. Rozhodčí jim také odpustili nějaká sekání a podražení. Ale to stává a je to součástí hry. I přesto ale musím rozhodčí pochválit, že ve vypjatých okamžicích udrželi hru pod kontrolou. Měli jsme opravdu nakročeno k pěknému výsledku a ke třem bodům, ale nepodařilo se. 4 vteřiny před závěrečnou sirénou jsme dostali vyrovnávací  gól a na nájezdy nakonec prohráli 3:4.

Škoda. Velká škoda.  Ale výkon dobrý a pokud  takhle budeme hrát i nadále, nemáme se za co stydět.

Dobrý, dokonce nadprůměrný výkon předvedli i naši skvělí fanoušci a opět i jim patří velký dík.