Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

15.11.2015

HC Karcher - Cetos 2 :6

Ahoj spoluhráči, fanoušci, kamarádi.

Dlouho jsem nic nepsal. Ale nebylo to proto, že bych nechtěl, prostě jsem jenom nechtěl. A na vaše přání zkusím opět něco napsat. Snad Vás to potěší…. A mně se uleví…

Zápas s Cetosem nezačal nejhůř. Začali jsme dobře, moc nechybovali a dokonce jsme měli i šance. Náš problém je ale v jejich proměňování. Takže jedna tyčka v začátku a další dvě nepromněněné šance. Mohlo to být alespoň 2:0. Nebylo. Místo toho jsme po první třetině prohrávali 0:2.

Druhá třetina byla katastrofická. Úniky, gól z úhlu, dorážka. Celkem po druhé třetině 0:5. Cetos hrál to, co potřeboval a navíc naprosto v klidu.

Třetí třetinu jsme sice vyhráli 2:1, ale to už samozřejmě nestačilo.

V průběhu zápasu jsme byli i dost vylučovaný. Někdy oprávněně, jindy méně. Tak to ale prostě je. A vymlouvat se na to určitě nemůžeme.

Nezbývá, než se soustředit na další zápasy a překonat naší malou krizi. Partu na to máme dobrou a s podporou našich skvělých fanoušků zvedneme hlavu opět vzhůru.