Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

22.11.2015

THC Bohutín - HC Karcher 1 : 2

Hezká neděle. Tyhle  tři body jsme potřebovali jako prase drbání…..

Zápas mezi námi a THC má vždycky nádech derby a stejně tomu bylo i tentokrát. Obě mužstva nastoupila s velkým nasazením a s vědomím vyvarovat se zbytečných chyb. Nám se dařilo trošku lépe a dokonce jsme vstřelili první gól. Po zodpovědném výkonu jsme vyhráli první třetinu 1:0 a po druhé třetině to dokonce bylo 2:0 v náš prospěch. Dnes jsem měl skvělý pocit z výkonu celého mužstva. Všichni makali naplno a s maximální důsledností se snažili plnit příkazy trenéra. Měli jsme sice občas úplně zbytečná vyloučení a dokonce i oslabení 3 na 5. Vše jsme ale ustáli a mohli pomalu tvořit taktiku na třetí třetinu. Moc dobře víme, že závěry utkání nám moc nejdou a o to víc jsme to tentokrát nechtěli pustit.

Hajňáci v závěru snížili na konečných 1:2, ale z vítězství jsme se nakonec, i s troškou štěstí, radovali my.

Chci poděkovat všem, ale opravdu všem hráčům za skvělý kolektivní výkon. Samozřejmě extra dík patří našemu skvělému gólmanovi a také trenérovi. Je opravdu znát, když do hry mluví někdo, kdo tomu rozumí.

A taky musím (samozřejmě výjimečně) pochválit rozhodčí, kteří udrželi zápas v rozumných mezích a také i soupeře, protože derby se opravdu povedlo a i když v závěru bylo dost vypjaté, tak až na výjimky bylo velice férové.

Fanoušci byli, ostatně jako vždy, také skvělí.