Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

24.1.2016

Cetos Příbram - HC Karcher Sedláček 6:2

Hezký zápas, bohužel s trpkým koncem.

Cetos hraje letošní ligu suverénně, ale každý zápas začíná od nuly hvizdem rozhodčího. Nedělali jsme nějaké přehnané ambice, ale prostě jsme chtěli hrát dobrý hokej. A to se nám dařilo..

Zápas byl od začátku dost vyrovnaný a dokázali jsme si vytvořit i šance. Ale úspěšnost našeho proměňování je na mizerné úrovni. Cetos načal skóre pěknou akcí a po první třetině vedl 1:0.

Druhou třetinu jsme opět hráli dobře a měli jsme opět další šance. Avšak po jedné neproměněné šanci přišel trest a bylo do 2:0. Podařilo se nám snížit na 2:1 a vypadalo opět přijatelně. Makali jsme, Max nás držel a zápas byl velice vyrovnaný. Sem tam nějaké vyloučení, ale nic, co by vybočovalo ze standartu  férového  hokeje.

Na začátku třetí třetiny jsme opět měli několik šancí, ale nulová úspěšnost. Zato Cetosu to začalo padat a mi byli rázem na druhé koleji. Konečný stav 6:2 vypadá hrůzostrašně, ale obraz hry byl mnohem vyrovnanější. I soupeř uznal, že kdybychom proměnili pár našich šancí, zápas by dopadl jinak. Ale bohužel (nebo bohudík) se ani hokej, ani jiný sport nehraje  na kdyby a tak výsledek 6:2 bereme  s pokorou. Díky za hezký hokej a my se pokusíme ještě trochu polepšit.

A rozhodčí? I když občas někteří hráči brumlali proti, tak fauly, ofsajdy a vůbec,  pískali s přehledem a na obě strany stejně. Jak příjemné…..