Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

28.2.2016

HC Karcher Sedláček - SG Rožmitál 8 : 3

Hezký nedělní zážitek a ani jsem se moc nezapotil. Možná to bylo tím, že jsem byl „jenom“ na střídačce.

Dnešní zápas odehrálo skvěle všech 13 hráčů – tj. deset hráčů na ledě, Max v bráně, fanoušci a hlavně trenér. Všichni odvedli „Maximální“ práci s obrovským nasazením a výsledek byl nakonec více než příjemný.

Trenér vytvořil sestavu tak, jak považoval za dobré a byla to opravdu skvělá trefa. Náš excelentní útok rozhodl zápas už v prvních minutách utkání. Vedli jsme už 2:0 ve třetí minutě a  na konci první třetiny 3:0 a kluci hráli svoji hru v naprosté pohodě. Druhá třetina byla sice slabší, ale přesto jsme udrželi vedení 4:1. Bohužel v závěru druhé třetiny a na začátku třetí jsme hráli v oslabení 3 na 5. Ale odolali jsme a začali věřit ve vítězství. V závěru se prosadil i Milan a dvěma góly stanovil závěrečný účet Staré gardě na 8 gólů. Soupeř už jenom korigoval na konečných 8:3 v náš prospěch.

Extra pochvalu zaslouží Smolda za hattrick. Karlos a Milan za dva góly a Max za stabilní skvělý výkon. A samozřejmě naši fandové, kteří jsou fakt neúnavní.

Myslím, že fanoušci, trenér, kapitán i my všichni ostatní jsme plně spokojeni a budeme jen doufat, že naše marodka se ztenčí a v příštích zápasech budeme opět v plné síle.