Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

7.3.2016

Kaspo Příbram - HC Karcher Sedláček 3 : 6

Konečně.

Tak konečně jsme Kaspo v letošní sezoně porazili. Předchozí dva zápasy byli oni vždy lepší a prostě jsme na ně nestačili. I tentokrát jsme ale nezačali nejlépe. První střela, tedy spíše takový motýlek, a prohrávali jsme 1:0.

Záhy další malé zaváhání v obraně a 2:0. Prostě pech. Naštěstí máme Smoldu a Jokiho, kteří ještě do přestávky vrátili našemu týmu naději a hezkými góly srovnali na 2:2. Smolda i Joki se vůbec vytáhli. Hlavně Jokimu to v tý obraně nějak sedí. Druhá třetina byla opět hodně vyrovnaná a šancí jsme měli opět dost. Ale další chyba obrany, jeden únik a další zbytečný gól v naší síti. Naštěstí se chytil i Prďka a srovnal na 3:3. Tak skončila i druhá třetina. Ve třetí třetině dodali našemu snažení klid Joki a Ságoš rozdílovými brankami.

Mně se podařilo naštípnout u mantinelu hokejku a při snaze dorazit puk do branky, po pěkné přihrávce Vojty, jsem hokejku dolomil.Na příští zápas si radši vezmu tu, kterou jsem dostal od týmu k 18-ti nám. Tu maximálně ohnu.

Patnáct vteřin před koncem si trenér vyžádal time na zklidnění hry.A po krátkém odpočinku upravil Smolda v poslední vteřině na konečných3:6 v náš prospěch. Hezký zápas, Hezká hra od nás.

Hurá na Kance.

Pepa

P.S. Nezmínil jsem úmyslně rozhodčí. Skoro jsem o nich nevěděl (v dobrém). Pískali totiž tak, že nemám (já osobně) žádné výhrady.