Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

18.11.2013

HC Karcher - Halex 5 : 4

Hezká neděle......

3 body doma.

Halex je pro nás vždycky nepříjemným soupeřem. Prostě na ně nějak neumíme hrát. Dnes se nám ale konečně zadařilo.

Začátek byl opravdu rychlý. Už po pěti minutách to bylo 1:1. A vypadalo to hodně vyrovnaně. My navíc měli smůlu (můžem si za to sami) - dvakrát vyloučení za špatné střídání - ale taky štěstí - nedostali jsme gól ani v oslabení 3 na 5.

Utkání bylo velmi vyrovnané a i když se soupeř hodně zlobil na sudí, myslím si, že tentokrát pískali dobře. A na obě strany.

Ve třetí třetině se nám podařilo odskočit na 5:3 a vypadalo to dobře. Halex ale hodně vystrkoval růžky a musím přiznat, že jsme měli i hodně štěstí. To co soupeř nedal, bylo někdy až trestuhodné. Naštěstí pro nás. Ve finále jsme nakonec vítězství 5:4 uhájili a to i díky hodně vyhecovaným výkonů všech hráčů. Chtěl jsem původně vyzdvihnout výkon Jirky Nohy a obětavý zákrok Pavla, ale asi by to bylo vůči ostatním tak trochu nefér. Všichni do jednoho hráli nesmírně obětavě a naplno a proto jsme si vítězství opravdu zasloužili.

Na závěr bych ctěl vyzdvihnout i výkon "lavičky", bez jejíž podpory si dnes moderní hokej nelze představit. :-)