Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

1.12.2013

HC Karcher Sedláček - HC Kaspo 1 : 3

Co mám asi tak psát. Fakt nevim......

V dnešním zápase jsem dostal od našeho "nejlepšího" a neomylného hráče Mechyho takovou čočku za nepřesnou přihrávku, že se klepu ještě teď. Divím se, že vůbec dovolí, abych vůbec hrál...

Ale k zápasu. Začali jsme sice volně, ale zodpovědně. Vytvořili jsme si hned v úvodu několik šancí, ale bohužel všechny vyšly naprázdno. Totéž by šlo říci i o Kaspu. Jejichojedinělé šance s přehledem likvidoval neomylný Max. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a rozhodčí si hry ani moc nevšímali a nechali ji plynout tak nějak po svém. Občas něco pískli. Ale opatrně.

Ve druhé třetině to tam konečně spadlo a šťastným střelcem byl Jirka Sedli. Měli jsme i další šance, ale bohužel. Nicméně po dvou třetinách 1:0 byla šance to minimálně udržet. Ale to už se probudil Kuba, coby rozhodčí, začal pískat a s radostí zbaštil herecký výkon hráče Kaspa. A začalo být hůř.

Třetí třetinu jsme začali opět trochu vlažně a byli jsme ihned potrestáni. Nejdříve rozhodčími, kteří neopískali jasný faul a z následného protiútoku i gólem. A můžeme si jít stěžovat tak maximálně na Lampárnu. Pak neodpískali další dva fauly na naše hráče a naopak Kaspo dva góly přidalo. Prostě pech.

Prohráli jsme téměř jasný zápas.

Nutno ale podotknout, že stačilo abysme proměňovali šance (třeba Mechy) a mohli jsme bez problémů vyhrát. V tomto případě se můžeme sice na rozhodčí zlobit, ale po těch letech už moc dobře víme jak pískají a musíme se podle toho zařídit. Tj. hrát hokej, dávat góly a pak bude vše OK.