Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Aktuality a zajímavosti

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

5.1.2014

HC Karcher - HC Amasoma 7 : 3

Další příjemný přáteláček s kamarády. Začali jsme celkem zodpovědně a byly šance na obou stranách. Skóre nakonec otevřel Karlos a první třetinu jsme uzavřeli vedením 1:0. Nic moc. Čekali jsme víc.

Druhá třetina byla opět ve znamení nevyužitých šancí a to na obou stranách. To, co nejsme schopni proměnit, je někdy  až k neuvěření. Naštěstí jsme měli více štěstí my a také vůle vstřelit gól  a druhou třetinu jsme uzavřeli se skóre 4:0. Takže jsme byli celkem v pohodě.

Avšak po přstávce se sofťáci rozhodli nám zavařit. A jak si řekli, tak také udělali. Milan se zakecal u střídačky, chyběl u brány  a po 15 vteřinách jsme dostali první gól. Tím to ale nekončilo. Záhy to bylo bylo 4:2 a bylo potřeba opět přidat plyn. Naštěstí máme v mužstvu Jirku Sedliho, který zavelel, vstřelil dva góly a mohli jsme slavit. V poslední vteřině přidal ještě sedmý gól Jirka Noha, který střílí góly hlavně pro svou milovanou Míšu. Doufám Jirko, že měla opět radost.

Takže - výsledek sice vypadá jednoznačně, ale bylo to opět velice vyrovnané. A hlavně pohodové. Amasomáci díky. Díky hlavně za to, že s námi hrajete a že jste v pohodě.