Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

26.1.2014

Halex - HC Karcher Sedláček 1 : 4

Hezká neděle.

Halexáků bylo jen asi 9 a tak byla šance hrát v pohodě. Naštěstí jsme nedali první gól my ale Halex. To je pro nás v poslední době výhoda.

Gól do naší sítě byl sice překvapivý, ale nutno přiznat, že pěkný a zasloužený. Po první třetině, kdy byl led opravdu hrozný, nám jej konečně upravili do přijatelného stavu a mohli jsme pokračovat.

Začali jsme více bruslit, rychle střídat a bylo jen otázkou času, kdy to tam spadne. První trefy se ujal Marťas a konečně jsme prolomili zakletí Tobolkovy branky. Do konce druhé třetiny jsme ještě zvýšili na 1:2 (taky jsem se trefil) a hned bylo veseleji. Třetí třetina byla - alespoň jsem to tak viděl já - už v naší režii a přidali jsme ještě dva góly na konečných 1: 4. Míra, který dával třetí gól, váhal tak dlouho, že jsem myslel, že před střelou půjde ještě vystřídat. Tak dlouho to trvalo. Ale trefil se parádně, stejně jako Jirka Smolda, který si taky dal načas. Vítězství jsme si tentokrát opravdu zasloužili a i když nemůžeme být spokojeni s hrou (to nikdy), s výsledkem spokojeni jsme.

Rozhodčí až na několik drobností pískali dobře a s přehledem. Díky.

Takže nás čekají dva poslední zápasy a pak už jenom Play off.