Warning: include(komentare-kont.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'komentare-kont.php' for inclusion (include_path='.') in /web/htdocs2/author_sedlacek_teamcz/home/www/hokej/_document.php on line 10

Sledujte aktuální dění v Author Bike Sedláček Teamu, jedině tak Vám neunikne žádná informace o našem Teamu. Podívejte se, co se právě děje nebo co se chystá …

27.10.2014

HC Karcher - THC Bohutín 3 : 2

Moc hezká neděle....

Derby s tréninkovými sparingpartnery má vždy pro oba soupeře nádech vyjímečnosti. Hrajeme spolu celou sezonu minimálně jednou týdne, ale vždy jen tréninkově. Boj o body je vždy tak trošku vyhecovaný. Samozřejmě v mezích korektnosti.

Od začátku jsme se snažili nedělat chyby a hlavně bruslit. Krok jsme drželi statečně, ale "Hajňáci" byli šťastnější a první branku vstřelili oni. Ale nepoložili jsme se. Makali jsme dál a vytvořili si dost šancí, ale promarnili jsme je. Klasika. Naštěstí v pohodě chytal Max - i přes veliký handicap v podobě svých (a i našich) fanoušků - a všechny ostatní šance soupeře likvidoval s hravostí sobě vlastní.

První třetina skončila 0:1 v náš neprospěch, ale hráli jsme dobře a to nám dodávalo chuti do dalšího boje. Ve druhé třetině jsme byli lepší a soupeř nevěděl jak na nás. A po našich dalších promarněných šancích druhá třetina skončila bez branek. Po odpočinku v šatně se konečně chytil Smolda a vyrovnal na 1:1. Rázem nás byl plný led a opět Smolda zvýšil na 2:1. Že by se konečně chytil? Moc dobře o sobě víme, že rádi polevujeme, ale to se tentokrát nestalo a makali jsme dál. Stačila ale jedna smolná dorážka Hajňáků a bylo srovnáno. Škoda, že rozhodčí pískali jen něco a někdy. Nemusel padnout. Bojovný duch nám však zůstal a Marťas zavelel ke třem bodům. Po samostatné akci, kdy se několikrát otočil dokolečka a zamířil tak přesně, že ani gólman nevěděl, kam mu to spadlo. Super. Zbývalo už jen pár minut udržet stav a důležité tři body jsou doma.

Měl bych asi pochválit gólmana, ale neudělám to. Tentokrát musím pochválit celý tým (včetně gólmana), který sehrál určitě nejlepší zápas této sezony. A když nás pochválil i Mechy, tak na tom bude asi kousek pravdy.

A rozhodčí? Škoda psát.......Berme to tak, že nikdo není dokonalý.

A nakonec bych chtěl ještě na okraj zdůraznit, že jsem moc rád, že se kluci z THC, i když v závěru tahali za kratší konec, neuchýlili k žádným zákrokům, které by byly za hranicí slušnosti. Moc si toho vážím a i když na sebe občas trochu pokřikujeme, nikdy to nepřeroste ve vzájemnou nevraživost. Takoví hráči jsou pro mě Hokejisti.