Informace o našem týmu

Sportovní nadšenci z Teamu Author Bike Centrum Sedláček Vám představují svou oficiální internetovou prezentaci. Můžete zde sledovat aktuální dění na poli cyklistických závodů, naplánovat si s námi společný výlet, pochlubit se svými závodními úspěchy nebo získat informace o plánovaných zajímavých přednáškách. A v neposlední řadě si zde můžete zasoutěžit o spoustu lákavých cen.

 

O Teamu Author Bike Centra Sedláček...

V Teamu Author Bike Centra Sedláček se sešli kamarádi, přátelé, známí i kolegové, kteří vyznávají zdravý životní styl a kteří si bez aktivního pohybu nedokáží svůj život představit. V našem teamu najdete jak závodní tak volnočasové sportovce. Nejde nám totiž jen o to, zda staneme na stupních vítězů, i když jakýkoli úspěch nás vždy velmi těší :). Hlavní je pro nás být fit, být stále v pohybu, zlepšovat se, získávat nové zkušenosti a naší láskou ke sportu „nakazit“ další lidi, aby s námi mohli sdílet upřímnou radost z pohybu a přátelství.


Jakým sportům se věnujeme...

Našich teamových dresů asi nejvíce potkáte na silnicích a cyklistických stezkách, neboť právě cyklistice se věnujeme nejvíce. V zimě jasně vedou běžky, díky nimž poznáváme krásy brdských lesů. V našich šatnách byste našli také výbavu na sjezdové lyžování, tenis, běh i in-line brusle. Tělo rádi protáhneme v bazénu a nepohrdneme zaslouženým odpočinkem na masážích nebo na wellnes pobytech :)


AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK

Team Author Bike Centra Sedláček vznikl za podpory speciálky AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK sídlící v nákupním středisku Uran v Příbrami. (Sportovní fandové si nás jistě ještě pamatují jako Cyklosport Jiří Sedláček). Cílem speciálky Author Bike Centrum Sedláček je nabídnout širokému spektru sportovců skvělou cenu, rozsáhlý sortiment ale také kvalitní služby s tímto sotimentem související – odborné poradenství i servis.


Chcete se přidat?

Do Teamu se může přidat každý, kdo chce sportovat, kdo chce zlepšit svůj životní styl, kdo chce získat nové zkušenosti v oblasti sportu nebo kdo chce závodit a to v našich týmových barvách. Vlastníte-li tedy náš dres, nezbývá než dodat... „Přidej se a bav se“

Na rok 2013 jsme pro všechny, kteří budou přijati do Teamu, připravili bohatý program ve formě výletů, přednášek a předváděcích akcí. Díky podpoře Author Bike Centru Sedláček pak spoustu dárků, které se při sportování vždycky hodí.


Kontakt

team@author-sedlacek.cz


letak

Podmínky pro čerpání podpory:

Kolo pro závodníky za speciální ceny

může využít člen teamu s účastí na šesti cyklistických závodech v průběhu jedné sezóny

Dárky v průběhu roku

může využívat člen teamu se založeným profilem na teamovém webu

Podpora při nákupu teamového oblečení

může využít každý kdo zakoupí komplet = dres + kraťasy

Klubová karta

může získat člen teamu

Příspěvek na startovné

může získat člen teamu po předložení odkazu na výsledkovou listinu, kde startoval za AUTHOR SEDLAČEK PŘÍBRAM, podpora na jeden závod činí 150,- Kč pokud startovné nebylo nižší

Společné vyjížďky

bez omezení – rádi přivítáme spoluvýletníky :)

Profil na teamovém webu

může získat člen teamu = ten kdo si pořídil teamový dres a kraťasy

Přednášky a školení

může využít člen teamu, dále pak dle kapacity míst

Tato aktivita má lokální charakter ( Příbramsko ) a nejsme schopni výše uvedenou podporu uplatnit pro zájemce z jiných lokalit.

Přihlášení

Pro přihlášení na Team Author Bike Centrum Sedláček zadejte e-mail a heslo. Prohlížeč musí mít povelené Cookies.

  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček
  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček
  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček
  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček
  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček
  • WebTým Author Bike Centrum Sedláček