Provozní podmínky

Provozní podmínky serveru author-sedlacek-team.cz upravují podmínky užívání internetových stránek www.author-sedlacek-team.cz (více informací o provozovateli stránek najdete v sekci "Kontakt").

 

Internetový server author-sedlacek-team.cz poskytuje základní informace o volnočasovém Author Bike Centru Sedláček Teamu a zároveň umožňuje všem registrovaným uživatelům, formou diskuze, vkládat jejich osobní komentáře k jednotlivým akcím. Konkrétní vložené diskuzní příspěvky vyjadřují pouze a jen názor autora příspěvku a nelze je tedy považovat za názor provozovatele webu.

 

Provozovatel webu si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv diskuzní příspěvek, který by odporoval zákonům České republiky nebo výrazným způsobem překračoval rámec slušného chování (používání vulgarizmů, atd.).

 

Provozovatel neručí za úplnou platnost a správnost všech zveřejněných informací u jednotlivých závodů. Informace o jednotlivých závodech budou průběžně aktualizovány.

 

Při registraci na serveru www.author-sedlacek-team.cz jsou zadávány osobní údaje. Tyto informace jsou nezbytné k identifikaci a autorizaci uživatele. Vzniklý uživatelský účet je, v případě souhlasu uživatele, společný se „sesterským“ webem hokejového týmu HC Kärcher Příbram. Ten se taktéž řídí Provozními podmínkami serveru author-sedlacek-team.cz

Využíváním serveru author-sedlacek-team.cz souhlasí každý uživatel s případným shromažďováním jeho osobních dat. Provozovatel serveru author-sedlacek-team.cz považuje veškerá data týkající se uživatelů serveru za přísně důvěrná a nepředává ani neprodává tato data jiné třetí straně. Tato ochrana se nevztahuje na data, která jsou již od začátku určena k veřejné prezentaci.

Výše uvedené Provozní podmínky serveru author-sedlacek-team.cz platí od 21.12.2012.